ندای یک بسیجی عاشق

ندای یک بسیجی عاشق 313135


با خلبانان تیزپرواز نیروی هوایی ارتش، در سخت‌ترین ماموریت‌....

به نقل از "ندای یک بسیجی": با خلبانان تیزپرواز نیروی هوایی ارتش، در سخت‌ترین ماموریت‌ها و عملیات‌های دفاع مقدس همراه شوید.

"صاعقه" دومین بازی تولید شده در مرکز ساخت بازی‌های رایانه‌ای نیروی هوایی ارتش است که با سبک و رنگ و لعابی متفاوت نسبت به بازی قبلی، "شکارچی" و به دنبال استقبال بسیار خوب مخاطبان به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بازی در سبک Shoot’em Up یا Shmup تولید  شده و شک نداریم که خیلی از شما این سبک را با بازی هواپیمای آتاری به یاد خواهید آورد.

شما در نقش یکی از خلبان‌های شجاع نیروی هوایی هدایت یک جنگنده‌ی F-4 را بر عهده دارید و ماموریت‌تان در هر مرحله، علاوه بر رسیدن به انتهای مراحل، این است که دستکم 70 درصد از نیروهای دشمن را از بین برده و همه اهداف تعیین شده را نیز بمباران کنید.

هر کدام از مراحل بازی بازآفرینی یکی از عملیات‌های نیروی هوایی ارتش در جریان هشت سال دفاع مقدس است و بر اساس خاطرات خلبانان شرکت کننده در صحنه نبرد ساخته شده است.  به مرور مراحل بیشتر با آپدیت‌های منظم نیز به بازی اضافه خواهند شد.

عملیات شهید دوران، عملیات مروارید، حمله به اچ 3، اسکورت نفتکش‌ها، پشتیبانی از رزمندگان نیروی زمینی سپاه و ارتش، آزاد سازی فکه، آزاد سازی خرمشهر و ... از جمله مراحل بازی به شمار می‌روند.

از ویژگی‌های کلیدی "صاعقه" می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

باس‌فایت‌های متنوع در انتهای مراحل

امکان تقویت و ارتقای جنگنده

نبرد با دشمنان هوایی، زمینی و دریاییدانلود مستقیم
ندای یک بسیجی
حجم: 55مگ
دانلود بازار
ندای یک بسیجی
حجم: 0 مگ

کانال تلگرامی
طبقه بندی: نرم افزار و بازی ایرانی،
برچسب ها:دانلود بازی ایرانی صاعقه، دانلود بازی ایرانی، دانلود بازی ایرانی اندروید، دانلود بازی صاعقه، صاعقه،

[ شنبه 1395/08/8 ] [ 135 313 ]

[ نظرات() ]


پشتیبانی