ندای یک بسیجی عاشق

ندای یک بسیجی عاشق 313135

بازی سردار قاسم سلیمانی
شخصیت های متفاوت با توانایی های متفاوت، نارنجک، پیشتیبانی توپخانه....

به نقل از "ندای یک بسیجی": پس از خاطره بازی با قارچ خور و کمی فسفر سوزاندن در شوتیله و آجربازی، به اندازه ی یک بازی در تلفن هایتان هم که شده اسلحه در دست بگیرید و در لباس مدافعان امنیت ایران سمت تکفیری‌ها نشانه بروید. مطمئن باشید برای گرافیک بازی به اندازه‌ای زحمت کشیده‌ایم که حس یک رویارویی واقعی با تروریست‌ها را تجربه کنید.

در «کابوس دشمن» می‌توانید از بین7 شخصیت که هرکدام توانایی و سلاح خاص خود را دارند یکی را انتخاب کرده و حتی با ارتقا دادن قدرت‌های او در محیط های طراحی شده توسط تیم خاطره سازان به مبارزه بپردازید.

این بازی از مراحل متعددی تشکیل شده است که شما باید یکی پس از دیگری آنها را به اتمام برسانید و مهارت خود را افزایش دهید زیرا که مراحل سخت تر می شوند. همچنین می توانید برای به پایان رساندن مراحل از امکاناتی نظیر

شخصیت های متفاوت با توانایی های متفاوت، نارنجک، پیشتیبانی توپخانه و قابلیت هایی نظیر کنترل زمان ، هدف تقلبی و... استفاده کنید.

«کابوس دشمن» یک بازی رایگان است پس رقابت آنلاین با بقیه مبارزان و به اشتراک گذاشتن نظرات و انتقاد‌هایتان با خاطره سازان را فراموش نکنید.
امیدواریم از این بازی لذت ببرید


لینک مستقیم
ندای یک بسیجی
حجم: 75مگلینک بازار
ندای یک بسیجی
حجم: 0 مگ


کانال تلگرامی
طبقه بندی: رایانه و تلفن همراه،
برچسب ها:بازی سردار قاسم سلیمانی، دانلود بازی ایرانی کابوس دشمن، دانلود بازی ایرانی مدافعان حرم، دانلود بازی ایرانی مدافع حرم، دانلود بازی ایرانی سردار قاسم سلیمانی، دانلود بازی ایرانی، دانلود بازی ایرانی بسیج،

[ پنجشنبه 1395/01/26 ] [ 135 313 ]

[ نظرات() ]


پشتیبانی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic